Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Vysvětlení pojmů pro lepší orientaci v eshopu
Vysvětlení pojmů pro lepší orientaci v eshopu

Vysvětlení pojmů pro lepší orientaci v eshopu

Pro lepší orientaci dáme k názvu slovo "lednice" a slovo "magnet". Slovo lednice bude označovat veškeré kovové materiály a slovo magnet zboží magnetické.  Ty 2 slova Vám pomohou se lépe orientovat. Né všechno magnetické zboží je opravdu magnetické.

Magneticka tapeta(lednice)- je pouze její název, ve skutečnosti je nosič guma (vinyl) a rozpýlené kovové částice.

Magnetická folie (magnet) - její název odpovídá skutečnosti, že tato folie je opravdu magnetická, takže drží na všem kovovém. A mimo jiné i na magnetických tapetách a barvách.

Příklad:
Pořídíte si domů nebo do kanceláře magnetickou tapetu a na magnetickou folie samolepicí si přilepíte fotku svých ratolestí, nebo důležitou vizitku apod. A tuto magnetickou fotku nebo vizitku přiložíte na magnetickou tapetu.

Magnetický papír(magnet) je také magnetický a může se použít stejně jako magnetická folie, jen s rozdílem, že na něj nic nelepíte, ale tisknete.

Magnetický pásek(magnet)je také magnetický. Jsou v nabídce dva druhy o různých velikostech a tloušťkách. Magnetický pásek barevný (použití např. na regály ve skladu k rozlišení a napsání zboží nebo kódu)
Magnetický pásek samolepicí (je to stejné jako magnetická folie samolepicí, takže se na cokoli dá přilepit a to můžete přichytit na veškeré kovové věci.

Magnetická barva(lednice) - je také pouze název, obsahuje kovové částice. Na tuto barvu lze použít, magnetickou folie, magnetický papír magnetický pásek a magnety.

Flexibilní kovová folie(lednice) -


Novinky z našeho blogu

Scrapbook
Scrapbook
Scrapbook je metoda uchování, prezentace, sjednocení osobní a rodinné historie v podobě knihy, krabice, karty. Typické pro scrapbook jsou fotografie, ... číst celé

facebook
instagram