Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Nejčastější otázky- Magnetická barva
Nejčastější otázky- Magnetická barva
  • Může magnetická barva být bezpečně aplikována doma?

Ano. MagnetPaint je bezpečná pro děti, je bezolovnatá a splňuje evropké bezpečnostní normy En 71-3 pro dětské hračky.

  • Může MagnetPaint mít vliv na (srdeční) kardiostimulátor ?

Ne. Nátěr sám o sobě není magnetický, ale je z železných částic, které přitahují magnety. Stejně jako lednička. A je to proto bezpečné.

  • Může MagnetPaint zasahovat rádiových vln?

Ano. Pokud se používá od stěny ke stěně, příčemž každá vrstva barvy může "odfiltrovat" některé rádiové vlny a proto ruší příjem, například betdrátový telefón, v případě, že vysilač je umístěn na druhé straně zdi. Pokud se použije na velikosti vývěska, nebo podobně, by nemělo dojít k žádné ztrátě příjmu.

  • Je MagnetPaint snadné používat?

Ano. MagnetPaint lze použít na jakýkoliv hladký povrch. S Magnetpaint se jako s jakoukoliv obyčejnou barvou na zeď . Důležité pro snadnou aplikaci je správně míchat , takže částice železa jsou distribuovány po celé barvě rovnoměrně.Nátěr byl optimalizován pro profesionální použití, což číní použití doma.Doba schnutí mezi vrstvami  jsou 4 hodiny, 24 hodin, ale se nechá nátěr uschnout před použitím konečného nátěru barvy.

  • Jak je to s typem magnetu?

Musíte pochopit, že je důležité vědet, že  magnetismus  je stanoven jako kombinace tloušťky barvy a kvality použitého magnetu. Nátěr sám obsahuje zjevně méně železých částic na cm než například dveře lednice. To je důvod, proč barva potřebuje několik vrstev, takže částice železa se umístí na sebe. Silnější magnety nyní může jít více do hloubky a používat také hlouběji vrstvené železné částice což má následek silnější magnetické síly. Tímto způsobem je možné zavěsit balení 20 listů papíru formátu A4 s jedním magnetem. Na druhé straně, je vystřižené listy  magnet potřebuje pouze jednu vrstvu laku, aby zůstal na stěně

  • Kolik barvy potřebuji

1 litr MagnetPaint je dostačující pro 5 m2 v jedné vrstvě. Nebo 2,5m2 na dvě vrstvy. Aplikujte minimálně ve dvou vrstvách. Tři barvy se doporučuje. Pro extra silný magnetismus aplikovat čtvrtou vrstvu pro použití s neodymovými magnety (jsou to lesklé ocelové magnety).

  • Nejsem si jistý, co mám dělat?

Aplikujte několik vrstev na kus kartónu a otestujte s magnety jako první.

Novinky z našeho blogu

Scrapbook
Scrapbook
Scrapbook je metoda uchování, prezentace, sjednocení osobní a rodinné historie v podobě knihy, krabice, karty. Typické pro scrapbook jsou fotografie, ... číst celé

facebook
instagram