Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Novinky
29.01.2023
Obrázkové magnety
Do naši nabídky, jsme přidali další nové a krásné obrázkové magnetky. Magnetky potěší nejen malé, ale i velké, pro jejich krásně zpracovaný design, le... číst celé
26.04.2022
Stíratelné sešity
 Whiteboard sketchbook je originální a nejlépe použitelný sešit. Pevná vazba - Spirálová vazba vymazatelné a opakovaně použitelné stránky Při zav... číst celé
12.06.2021
Magnetické kalendáře
Tyto magnetické kalendáře, Vám budou držet na všem kovovém. Oživí Vaši lednici či kovový regál nebo magnetickou barvu, apod.  Na tyto magnetické kal... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. DIY NÁVODY A NÁPADY
  3. ČLÁNKY A INSPIRACE
  4. Magnetky v akci: 7 skvělých nápadů na tvořivé aktivity s dětmi, které je nadchnou

Magnetky v akci: 7 skvělých nápadů na tvořivé aktivity s dětmi, které je nadchnou

Ahoj milí čtenáři! 😊 Dnes mám pro vás jednu úžasnou sekci, která vás i vaše děti nadchne. Připravte se na dobrodružství plné kreativity a zábavy s magnetkami anglické abecedy! 🧲🔠

Magnetky anglická abeceda jsou skvělým nástrojem pro tvořivé aktivity s dětmi. Nejenže pomáhají rozvíjet jazykové dovednosti, ale také podporují kreativitu a motoriku. A co je nejlepší? Jsou to hračky, které děti opravdu baví! Tak pojďme na to - zde je 7 skvělých nápadů na tvořivé aktivity s magnetkami anglické abecedy, které vaše děti zaručeně nadchnou:

1. Tvoření slov 📝
Začněte jednoduše - nechte děti skládat slova z magnetek anglické abecedy. Můžete začít s jednoduchými slovy jako "cat" nebo "dog" a postupně přidávat obtížnost. Tato aktivita je skvělá pro procvičování pravopisu a rozšiřování slovní zásoby.

2. Hledání pokladu 🏴‍☠️
Ukryjte magnetky po celém domě a nechte děti, aby je hledaly. Až je najdou, mohou z nich složit slova nebo věty. Tato hra je skvělá pro rozvoj pozornosti a soustředění.

3. Příběhy s magnetkami 📚
Vytvořte společně s dětmi příběh pomocí magnetek anglické abecedy. Nechte je vybrat několik slov a poté je spojit do vět a celého příběhu. Tato aktivita podporuje kreativitu a fantazii.

4. Hádanky a rébusy 🧩
Vymyslete hádanky nebo rébusy a nechte děti, aby je řešily pomocí magnetek anglické abecedy. Například: "Jaké slovo začíná na 'C', končí na 'T' a má uprostřed 'A'?" (Odpověď: cat) Tato hra je skvělá pro rozvoj logického myšlení.

5. Abecední závody 🏁
Rozdělte děti do týmů a nechte je soutěžit v tom, kdo rychleji složí abecedu z magnetek. Tato aktivita je skvělá pro procvičování znalosti abecedy a týmové spolupráce.

6. Vytváření vlastních magnetek 🎨
Nechte děti, aby si vytvořily vlastní magnetky anglické abecedy. Můžou použít papír, karton, nebo třeba plastelínu a samolepící magnety. Tato aktivita podporuje kreativitu a zlepšuje motoriku.

7. Hra na obchod 🛍️
Vytvořte společně s dětmi "obchod" s magnetkami anglické abecedy. Nechte je, aby si vybíraly magnetky a "nakupovaly" slova nebo věty. Tato hra je skvělá pro rozvoj sociálních dovedností a procvičování angličtiny.

Tak co říkáte, milí čtenáři? Nejsou to skvělé nápady na tvořivé aktivity s magnetkami anglické abecedy? 😊 Vyzkoušejte je s vašimi dětmi a uvidíte, jak se jim bude líbit. A nezapomeňte - hlavním cílem je mít společně s dětmi zábavu a učit se přitom něco nového! 🌟

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli