Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Novinky
29.01.2023
Obrázkové magnety
Do naši nabídky, jsme přidali další nové a krásné obrázkové magnetky. Magnetky potěší nejen malé, ale i velké, pro jejich krásně zpracovaný design, le... číst celé
26.04.2022
Stíratelné sešity
 Whiteboard sketchbook je originální a nejlépe použitelný sešit. Pevná vazba - Spirálová vazba vymazatelné a opakovaně použitelné stránky Při zav... číst celé
12.06.2021
Magnetické kalendáře
Tyto magnetické kalendáře, Vám budou držet na všem kovovém. Oživí Vaši lednici či kovový regál nebo magnetickou barvu, apod.  Na tyto magnetické kal... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. DIY NÁVODY A NÁPADY
  3. K čemu je dobré učit děti pravolevou orientaci
22.03.2023

K čemu je dobré učit děti pravolevou orientaci

Pravolevá orientace je důležitá dovednost, kterou by měly děti získat co nejdříve, protože jim pomáhá v mnoha aspektech života. Učení pravolevé orientace přispívá k rozvoji prostorového vnímání, koordinace pohybů a motorických dovedností. Tato schopnost je také klíčová pro úspěšné zvládnutí čtení a psaní, protože většina jazyků vyžaduje čtení a psaní zleva doprava.

Naše magnetky jsou navrženy tak, aby vašim dětem pomohly hravou formou osvojit si pravolevou orientaci. Magnetky mají různé barvy a tvary, které děti mohou použít k vytváření různých obrazců a scén. Při hraní s magnetkami se děti učí rozlišovat mezi pravou a levou stranou, což jim pomáhá lépe porozumět prostorovým vztahům.

Magnetky mohou být také použity k vytváření slov nebo písmen, což podporuje rozvoj čtenářských a psacích dovedností. Děti si tak mohou hravě procvičovat orientaci písmen ve slovech a větách.

Navíc jsou magnetky skvělým nástrojem pro rozvoj sociálních dovedností, protože děti mohou spolupracovat na společných projektech a sdílet své nápady. Tím se učí komunikaci, spolupráci a řešení problémů.

V neposlední řadě jsou magnetky zábavným způsobem, jak trávit čas s vašimi dětmi a podporovat jejich kreativitu. Společné hraní s magnetkami posiluje rodinné vztahy a umožňuje vám sledovat pokrok vašeho dítěte v pravolevé orientaci.

Vyzkoušejte naše magnetky a uvidíte, jak vaše dítě zlepší své dovednosti v pravolevé orientaci a dalších oblastech. Je to zábavný a efektivní způsob, jak podpořit celkový rozvoj vašeho dítěte.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli