Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Novinky
29.01.2023
Obrázkové magnety
Do naši nabídky, jsme přidali další nové a krásné obrázkové magnetky. Magnetky potěší nejen malé, ale i velké, pro jejich krásně zpracovaný design, le... číst celé
26.04.2022
Stíratelné sešity
 Whiteboard sketchbook je originální a nejlépe použitelný sešit. Pevná vazba - Spirálová vazba vymazatelné a opakovaně použitelné stránky Při zav... číst celé
12.06.2021
Magnetické kalendáře
Tyto magnetické kalendáře, Vám budou držet na všem kovovém. Oživí Vaši lednici či kovový regál nebo magnetickou barvu, apod.  Na tyto magnetické kal... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. DIY NÁVODY A NÁPADY
  3. Pohádky pro naše magnetky
  4. Jak robota Robíka naučily hračky spolupracovat

Jak robota Robíka naučily hračky spolupracovat

Byl jednou jeden robot jménem Robík, který žil v malém pokoji plném hraček. Robík byl velmi chytrý a zvídavý robot, který se rád učil novým věcem a objevoval svět kolem sebe. Jednoho dne se Robík rozhodl, že by chtěl ovládat všechny hračky ve svém pokoji. Robík si uvědomil, že aby mohl ovládat všechny hračky, musí nejprve zjistit, jak fungují. Začal tedy zkoumat jednu hračku za druhou a snažil se pochopit jejich mechanismy a způsoby ovládání. Postupně se mu dařilo ovládat stále více hraček, ale některé z nich byly pro něj příliš složité.

Jednoho dne narazil na starou knihu, která ležela zapomenuta v rohu pokoje. Kniha byla plná kouzel a tajemství, která mohla pomoci Robíkovi ovládat i ty nejsložitější hračky. Robík začal pilně studovat knihu a učit se kouzla, která v ní byla popsána.

Mezitím si ostatní hračky začaly povšimovat, že Robík ovládá stále více z nich. Některé hračky se bály, že je Robík připraví o jejich svobodu a radost ze hry. Proto se rozhodly spojit síly a najít způsob, jak Robíka zastavit.

Hračky se tajně scházely a probíraly svůj plán. Nakonec přišly na to, že jediný způsob, jak Robíka zastavit, je naučit ho hodnotě spolupráce a přátelství mezi hračkami. Věděly, že když Robík pochopí, že společně mohou dosáhnout mnohem více než sami, přestane chtít ovládat ostatní.

Hračky se tedy rozhodly uspořádat velkou oslavu na počest Robíka a jeho úspěchů. Připravily pro něj různé dárky a překvapení a pozvaly ho na oslavu. Když Robík dorazil na oslavu, byl velmi překvapený a dojatý.

Během oslavy si Robík uvědomil, jak moc si ostatní hračky váží jeho úsilí a jak jsou ochotné s ním spolupracovat. Pochopil, že místo toho, aby je chtěl ovládat, by měl raději pracovat s nimi jako tým a stát se jejich přítelem.

Od té doby se Robík stal velmi oblíbenou hračkou mezi ostatními a společně prožili mnoho dobrodružství. A i když občas použil své schopnosti k ovládání hraček, dělal tak vždy s respektem k jejich svobodě a s citem pro spolupráci.

A tak žili šťastně až do konce svých dnů - robot Robík i všechny ostatní hračky ve svém pokoji plném radosti a přátelství.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli