Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Novinky
29.01.2023
Obrázkové magnety
Do naši nabídky, jsme přidali další nové a krásné obrázkové magnetky. Magnetky potěší nejen malé, ale i velké, pro jejich krásně zpracovaný design, le... číst celé
26.04.2022
Stíratelné sešity
 Whiteboard sketchbook je originální a nejlépe použitelný sešit. Pevná vazba - Spirálová vazba vymazatelné a opakovaně použitelné stránky Při zav... číst celé
12.06.2021
Magnetické kalendáře
Tyto magnetické kalendáře, Vám budou držet na všem kovovém. Oživí Vaši lednici či kovový regál nebo magnetickou barvu, apod.  Na tyto magnetické kal... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. DIY NÁVODY A NÁPADY
  3. ČLÁNKY A INSPIRACE
  4. Sešit, do kterého píšete stále dokola

Sešit, do kterého píšete stále dokola

Znáte to - ten pocit, když se vaše myšlenky a úkoly rozlévají po stole jako rozházené puzzle, které se snažíte složit dohromady. Každý den přichází nové nápady, úkoly a povinnosti, které si zapisujete na malé papírky, jen abyste je měli přehledně na očích. A pak, jakmile splníte svou povinnost, lístek letí do koše a vy se cítíte o něco lehčí. Ale co když by existoval způsob, jak udržet tyto myšlenky a úkoly pohromadě, aniž byste museli plýtvat papírem a časem hledáním správného lístku?

Představte si sešit, který vám umožní nejen zaznamenávat své myšlenky a úkoly, ale také je jednoduše smazat a začít znovu, jakmile je splníte. Žádné další ztracené lístky nebo nepořádek na stole. Místo toho budete mít všechny své poznámky pohromadě v jednom elegantním sešitu, který vás bude provázet životem jako věrný společník.

Představte si scénář: sedíte ve své oblíbené kavárně a náhle vás napadne skvělý nápad na nový projekt. Rychle si ho chcete zapsat, abyste na něj nezapomněli. Místo toho, abyste hledali volný papírek nebo se pokoušeli zapamatovat si nápad do chvíle, kdy dorazíte domů, jednoduše otevřete svůj magický sešit a zaznamenáte ho tam. A jakmile projekt dokončíte, stačí jen setřít inkoust a začít znovu.

Tento sešit je jako kouzelný talisman pro vaše myšlenky a nápady. Můžete si ho představit jako malého skřítka, který vám pomáhá udržet pořádek ve vašem životě. Když si do něj napíšete úkol nebo myšlenku, skřítek ji pečlivě uchová a bude na ni dohlížet. A jakmile splníte svou povinnost, skřítek s radostí smaže inkoust a udělá místo pro další úkol.

A co teprve ten pocit uspokojení, když vidíte prázdnou stránku před sebou? Je to jako začít nový den s čistým štítem - bez starých zátěží a s novým odhodláním. Tento sešit vám dává možnost začít znovu každý den - nebo dokonce každou hodinu - s čistou hlavou a plnou energie.

Navíc tento sešit není jen praktickým pomocníkem pro vaše každodenní úkoly - je také symbolem vaší snahy chránit životní prostředí. Myslete na všechny ty stromy, které ušetříte tím, že nepoužíváte jednorázové papírky! A navíc budete moci s hrdostí ukázat svůj sešit ostatním a inspirovat je ke stejnému přístupu.

Takže přestaňme plýtvat časem i papírem na malých lístcích rozházených po stole. Pojďme objevit kouzlo sešitu, do kterého píšeme stále dokola - a uvidíme, jak nám to pomůže nejen udržet pořádek ve svých myšlenkách a úkolech, ale také v našem životě jako celku.

Stíratelný Whiteboard sešit

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli