Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu

Potřebujete poradit?

Jak vytvořit nástěnku

V první řadě se musím rozhodnout, zda nástěnku využiji jen jako magnetickou tzn. (že si na ní budu přichytávat magnety nebo magnetickou folii) nebo na nástěnku budu chtít i psát.

Pokud se rozhodnu pro nástěnku bez možnosti psání, tak mám dvě možnosti:

1) Použít  magnetickou barvumagnetickou přetíratelnou tapetu, kterou posleze mohu přetřít jakoukoliv pokojovou barvou a tím jí buď rozliším od okolní zdi, nebo použiji stejný natěr jako okolní zdi a tím ji udělam tzv. neviditelnou. (bude pro oko skrytá pokud na ní nedám magnety nebo magnetickou folii

2) Použít kovovou folii bílou nebo kovovou folii černou. Pokud se rozhodnu pro ještě větší kreativitu, tak mohu na kovovou folii černou použít samolepicí folie a vytvořit si zcela originální nástěnku podle svých představ.

Pokud se rozhodnu pro nástěnku na kterou chci i psát:

1) použijí aplikaci nátěrem, kdy nejprve natřu zeď magnetickou barvou a po té ji přetřu sketch paint (nátěr, na který lze psát fixy) nebo tabulovou barvou (nátěr, na který lez psát křidou) máme jí v mnoha odstínech.

2) nebo použijí samolepicí magnetické tapety na křídy nebo samolepicí magnetické tapety na fixy, které stačí jen přilepit na zeď. V nabídce máme jak barevné varianty, tak i pěnové, které skyjí menší nerovnosti zdí.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli